Některé texty jsou převzaté z mého starého blogu Atyiya

To divné jméno v kalendáři

28. prosince 2011 v 19:39 | Ramalia |  Co dal den...
Zdravím prdi...
Nějak jsem se donutila se sem podívat a když jsem psala komentář jedné oblíbené blogerce, tak jsem se přistihla, jak jí sděluju všechny novinky do - už tak dlouhého - komentáře. Hezky jsem to smázla a napíšu to všem. :)


Má zamilovanost stále trvá. Dokonce je to horší než na začátku. Máme spolu teď naplánované 3 dny kolem silvestra. A jelikož jsme se neviděli měsíc a půl, protože to jednoduše nešlo, dovedete si jistě představit to nadšení... nebo bych spíš měla napsat tu nadrženost? :D Ale ne, vždyť já jsem slušná holka :)
Samozřejmě si voláme, jak to jde... telefon, skype... skoro každý den, pokud tedy není v Německu, to je drahé volání a ani signál k modemu nechytí...
To se takhle zarazil při jednom z našich delších hovorů a povídá: A víš, že ty jsi mi ještě neřekla, že mě miluješ? (Podívala jsem se na něj, máme na skypu videohovor)... Ale ne, nechci tě do ničeho nutit, počkám, až ti to půjde od srdíčka... (to mě pobavilo, ale nesmála jsem se, aby si to nevzal špatně)
Taky už jsem nad tím přemýšlela a došla jsem k závěru, že už znám i důvod. Spoustu věcí jsem si rozmyslela a spousta věcí mi došla od té doby, co jsem se s ním naposledy viděla, ale - a teď čekám, že mě všichni pochopíte - nechci takové věci říkat jeho rozkostičkovanému obrazu z webkamery. Nejspíš jsem větší romantička, než za jakou se vydávám. Navíc, když se s vámi rozloučí slovy: Dobrou noc, lásko, love you (nebo miluju tě, podle toho, jakou má náladu) a čeká jestli to snad konečně uslyší... já to ze sebe prostě nevypravím ve chvíli, kdy se to ode mě čeká, možná právě proto, že se to ode mě čeká.
Není to se mnou lehké, což? :D

Jinak co se vánoc týče, bylo to docela fajn. Nějaký dárky mi Ježíšek naježil a nic jinýho jsem ani nečekala. Nějaký knížky, dvd, oblečení a ještě klika. :D
Objednala jsem si stativ a když přišel, tak mi ho máma zabavila s tím, že je k vánocům... (přitom jsem si ho objednala já...)
Tak stativek si s Tadeášem dobře rozumí a já už pro něj mám dokonce vymyšlenéi jméno. Jak už jsem někde vypustila... na truc příteli a napadlo mě při našem nedávném rozhovoru.
Já: Konečně už mám ten stativ :)
On: Já taky jeden mám :) (nefotí ani netočí, takže jak to asi myslel?)
Já: Ale já mám vlastní...
On: Já mám taky vlastní :D

Ale dobře, má co chtěl, stativ se bude jmenovat Venda... proč asi :D

PS: Navíc jsem dneska dostala webkameru ( abych konečně nemusela bráchovi brát noťas - a přeci na něm teď píšu článek :D) a další dvě knížky... takže mám vše, co jsem chtěla a opravdu nevím, co udělám s těmi vydělanými a ušetřenými třemi tisíci...
... ale možná podlehnu a nakoupím si spoustu barevných odstínů organzy a budu tvořit (neskutečně jsem se teď nadchla pro látkové květiny, během svátků jsem jich udělala pět, na víc mi nevyzbyl ten materiál, co jsem vyžebrala na jedné paní, co se tomu věnuje)
A když nebudu líná, a když se mi bude chtít a vy budete hodní, tak sem nejen hodím fotky těch kytek, ale i nějaký silvestrovský report :)

Takže zatím čau mňau, vaše Ram
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 28. prosince 2011 v 20:05 | Reagovat

Vždycky jsem ti to přál, tak si to užívej. :-)

2 pavel pavel | Web | 31. prosince 2011 v 20:34 | Reagovat

Krásný Nový rok a plno lásky, Bohunko. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama